PZT - CMT 8:00 - 18:00
tel:02323880064

HAKKIMIZDA

İzmir, çevre iller ve tüm Ege Bölgesinde Alüminyum, Krom ve Pleksi Korkuluk Tasarımları ve Özel Çözümler üretiyoruz.

Alümur Alüminyum & Krom Korkuluk
Cam Balkon Sistemleri

1990’dan bugüne, her geçen gün çalışmalarımızın üzerine yeni teknolojileri katarak kalitemizi artırmaya devam ettik. Bir çok kurumsal referansımız ile beraber büyümeye devam ediyoruz. “Alüminyum korkuluk“, “Krom korkuluk“, “Pleksi korkuluk” ve bizi farklı kulan “Özel tasarım korkuluk” hizmetlerimiz ile müşterilerimizin tüm taleplerine karşılık veriyoruz.  Ayrıca “Cam Balkon” ve korkuluk tasarımlarımız ile mekanlarınızı oldukça şık görünüme kavuşturuyoruz.

Murat Bey

Şirket Yöneticisi

Her Şey 1990'da Başladı

Çekirdekten yetişen, bir çok fuar ve proje tecrübesiyle büyük bir olgunluğa erişen firma çalışanlarımız, şu an her türlü talebe en kaliteli çözümü üretebilen bir seviyeye gelmiş durumdadır. 

Kurumsal Korkuluk

Korkuluk yapan firmadan ziyade korkuluk tasarımları yapan firma olmamızda en büyük etkiyi bu profesyonel korkuluk firması bilinci, iş ahlakımız ve tecrübemiz sağlamıştır

İzmir Kurumsal Korkuluk Firması

30 yılı aşkın süredir edindiğimiz tecrübe ile sizlerin tasarım fikirlerinizi en iyi şekilde hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Cam balkon fiyatları, alüminyum korkuluk fiyatları, krom korkuluk fiyatları gibi detaylara hakim değilseniz önce firmamızdan fiyat almanızı tavsiye ederiz. Çünkü piyasadaki en iyi korkuluk üreticisi olduğumuz konusunda iddialıyız.

İŞ TECRÜBEMİZ

0

YILDAN FAZLADIR.

REFERANS SAYIMIZ

0

KURUMSAL FİRMADAN FAZLADIR.

ÜRÜN PORTFÖYÜMÜZ

0

ÇEŞİTTEN FAZLADIR.

ÇALIŞAN SAYIMIZ

0

DENEYİMLİ PERSONELDİR.