SEVSAN DELİKLİ SAC SAN.

Kurulduğumuz 1975 yılından bu güne kadar , delikli sac üretiminde sürekli kendini geliştiren ve ileriye götüren bir firma olduk.

Kaliteyi ve güveni ön plana koyarak 40 yılı aşkın bir süredir güvene dayalı bir şekilde müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Ahmet Hamdi Sevdi

Mühendis / Kurucu Ortak / Yönetici
0
Yıllık Deneyim
0
Tecrübeli Çalışan
0
den
Fazla Ürün Çeşidi

45 yılı aşkın süredir çizgimizden hiç bir zaman ödün vermedik.

Artarak büyüyen müşteri kitlemizi, güven veren profilimizle besliyoruz.

Çok Çeşitli

Delikli sac kullanılan tüm ürünlerde bizim imzamız var! 300’den fazla çeşit delikli sac üretimini gerçekleştiriyoruz.

Güvenilir

30 yılı aşkın süredir çizgimizden hiç bir zaman ödün vermedik. Artarak büyüyen müşteri kitlemizi, güven veren profilimizle besliyoruz.

Hijyenik

Kullanıldığı sektörlerin ihtiyaçlarına doğrudan karşılık veren, sağlam ve hijyenik saclar üretiyoruz.

Kusursuz

Gıdadan sağlığa, kozmetikten endüstriye pek çok alanda kullanılan sacların imalatını kusursuza yakın yapıyoruz.

Şirketimiz Hakkında

Firmamızın kurucusu olan Ahmet Hamdi Sevdi 1965 yılında delikli sac üzerine çalışmaya başlamıştır. 10 yıllık bir süreç sonucunda konunun sayılı uzmanlarından birisi olduktan sonra, Sevsan Delikli Sac Sanayi ile sektör bilgisini ve üretim tecrübesini birleştirerek, daha uzun yıllar sektörde “üretilemeyenleri” üretecek kurumu hayatı geçmiş olur. 1975 yılı itibariyle her geçen yıl makine parkurunu ve ürün çeşitliliğini geliştirerek ticaret hayatına devam etmiştir. Geçtiğimiz 15 yıldan beridir firmanın başına Makine mühendisi oğlu Mustafa Sevdi’nin geçmesinin de ardından, tamamı kendi üretimi olan perfore makine parkuru ile 600’den fazla çeşit ürün kalıbını birçok farklı metal çeşidiyle harmanlayarak sektöründe bu konuda lider firmalardan birisi olarak anılmaya devam etmektedir.

Prensiplerimiz

Alınan siparişi gününde teslim etmek ve hassasiyetinden ödün vermemektir. Firmamız bünyesinde isteğe bağlı perfore sac üzerine yapılması güç olan bir iş yoktur.

Siz isteyin biz üretelim.